Galerie, Kennis & Kunstcentrum "De Blauwe Meije", rustige kleinschalige locatie
Training, workshop of meeting? In onze locatie kan het. 17 min. van de A12 en A2, midden in het Groene Hart.

kunstenaar Loes Botman

 

Al jong tekent Loes de natuur. De afgelopen 20 jaar waren dat de dieren om haar heen.
Sinds twee jaar komen er ook steeds meer bloemenwerken bij. Loes tekent uitsluitend met pastel.
Pastel is haar grote passie. De rijkdom van de kleuren de eindeloze mogelijkheden en de matte uitstraling trekken haar enorm aan.
Door te tekenen met pastel heeft ze het gevoel alsof de kleuren uit haar vingers stromen, niet gehinderd door het gebruik van een penseel. Ze probeert in haar werken de ziel van de levende natuur te verbeelden. Want het leven, al het leven, is haar lief.

Loes Botman exposeert in binnen- en buitenland. In 2012 komen er ook twee kleine boeken van haar uit. Het ene boekje is een prentenboekje voor het kleine kind. Het ander boek is een gedichtenbundel in samenwerking met de bekende dichter Jaap Zijlstra. Het bevat 40 gedichten en 40 pastels met het thema dierenportretten.
 

Voor meer info klik hier